TEMASTA OLALIM

Adres

Aydoğdu Mahallesi, Hükümet Caddesi No:186, Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon Ve Sosyal Medya
0282 260 11 22
Alışveriş merkeziniz sizi dinliyor: Aşağıdaki formu kullanarak bize her türlü soru sormaktan, görüş ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.
Pazarlama Aydınlatma Metni’mize buradan ulaşabilirsiniz.

Kişisel verilerimin Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yatırım Ticaret Anonim Şirketi tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin şirketin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Katılın

İletişim Formu Aydınlatma Metni’mize buradan ulaşabilirsiniz.

Bize görüşlerinizi bildirin!

Söyleyecek bir şeyin var mı? Olumlu veya olumsuz hepsi
Geri bildirimin bizim için önemlidir.

  • Fikir ya da öneri iletmek için
  • İltifat mı? Evet teşekkürler !
  • Bir sorun bildirin

Resmi web sitesine hoş geldiniz Tekira AVM. Mağazalarımız pazartesiden pazara sizi bekliyor. 10:00 - 22:00 Merkezin mağazalarını, ipuçlarını, programlarını ve pratik bilgilerini bulun. Alışveriş gününüzü hazırlamak için etkinliklerimizi, moda ve dekorasyon ipuçlarımızı keşfedin.

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinin