Tekira’da Lezzetli ve Keyifli Molalar

Tekira AVM’de dünya mutfağından ülkemize uzanan lezzetleri deneyimleyebileceğiniz birçok restoran bulunmakta. Bu restoranlarda farklı kültürlere ait yeni lezzetler deneyebilir ya da sevdiğiniz, alışık olduğunuz Türk mutfağı lezzetlerinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Yemek sonrası tatlı yanında keyif çayı veya kahvesi içmek isteyenler için de deniz manzaralı terası oldukça mükemmel bir deneyim yaşatıyor. 

Hızlı ve pratik durakları tercih edenler için ise Tekira AVM’nin geniş yelpaze sunan fast-food restoranları bulunmakta. Efsane burgerler, sandviçler ve pizzalar gibi çeşitli seçenekler bulabileceğiniz bu restoranlar tatları damağınızda bırakabilir. 

Tekira AVM’nin vazgeçilmez durakları arasında kafeler de bulunuyor. Kahve, çay, pasta, tatlı ve atıştırmalık gibi birçok ürün seçeneğinin olduğu bu mola durakları, taze ve lezzetli ürünler sunarken rahat bir ortamda dinlenme imkanı da sağlıyor. 

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinin