GET IN TOUCH

Address

Aydoğdu Mahallesi, Hükümet Caddesi No:186, Süleymanpaşa / Tekirdağ

Call and Social Media
0282 260 11 22
Your shopping centre is all ears: don't hesitate to ask us anything, to share any comments or suggestions using the form below.
You can access our Marketing Information Text here.

Kişisel verilerimin Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yatırım Ticaret Anonim Şirketi tarafından doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesi suretiyle iletişim bilgilerime; reklam, promosyon, kampanya ve benzeri nitelikte genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarına ilişkin olarak kısa mesaj (SMS), mobil uygulama, anlık bildirim, e-posta, otomatik makinelerden arama, telefonla arama, bluetooth, beacon kablosuz ağlar, sosyal medya vb. her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum ve bu amaçla sınırlı olarak kişisel verilerimin şirketin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Get Involved

You can access our Contact Form Information Text here.

Give us your feedback!

Do you have something to say ? Positive or negative, all
Your feedback is important to us.

  • Ideas ? Suggestions ?
  • Compliments ? Yes thanks !
  • To report a problem

Welcome to the official website of Tekira AVM. Our shops welcome you from Monday to Sunday. 10:00 - 22:00 Find the shops, tips, schedules and practical information of the center. Discover our events, fashion and decoration tips to prepare your shopping day.

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinin