TEKİRDAĞ’DA TEK ADRES

Trakya Bölgesi’nin en fazla markaya sahip ve geniş kapsamlı alışveriş merkezi olan Tekira, Tekirdağ’ın en işlek ve merkezi caddesinde yer almakta ve günde ortalama 25.000 ziyaretçi ağırlanmaktadır. 2008 yılının Kasım ayında ziyaretçilerine kapılarını açan Tekira, 85 bin m2 kapalı alana sahip ve 4 katlıdır. Tekira’da 87 mağaza, 7 sinema salonu, 700 araç kapasiteli otopark, popüler ve çeşitli oyun alanları, Türkiye’nin önde gelen süpermarket zinciri ve daha birçok uluslararası marka bulunmaktadır. Tekira AVM geniş alanı ve sunduğu olanakları ile sadece çevre nüfusa değil; tüm Trakyaya seslenmektedir. İstanbul’a olan yakınlığı ile bilinen Tekira’ya özellikle hafta sonları çevre illerden de ziyaretçiler gelmektedir. Verdiğimiz yeni hizmetler arasında elektrikli araç sahiplerinin sıklıkla ziyaret ettiği şarj istasyonları, yenilenen kilitli dolaplar ve mobil telefon şarj istasyonu bulunmaktadır. Hayatı kolaylaştıran bir diğer hizmetimiz ise Easy Point noktamız. Anlaşmalı e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizin teslim ve iadesi ile tax free işlemlerinizi bu noktadan gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Tekira AVM, aldığı I-REC sertifikası sorumluluğunda %100 yenilenebilir yeşil enerjiye geçiş yaparak, elektrik tüketiminden kaynaklı karbon emisyonunu sıfırlama hedefine emin bir şekilde ilerliyor. Doğayı koruyan enerji üretimi ile İyilik Hareketleri stratejimizde bulunan sürdürülebilirlik hedeflerimizi adım adım gerçekleştiriyoruz. Elektrikli araç şarj istasyonu, TEGV ve TUBISAD işbirliğinde elektronik aletler atık toplama merkezi gibi yeşil hizmetler sunmaya önem veriyoruz. Yıl boyu belirli aralıklarla yaptığımız ziyaretçi anketlerimiz ile kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya ve örnek olmaya çalışıyoruz. İnsani değerlerimizi hep başrolde tutuyor, bizimle birlikte yaşayan canlıları da hiçbir zaman unutmuyoruz. Çevre dostu bir alışveriş merkezi olarak patili dostlarımıza bahçemizde oluşturduğumuz alanda ev sahipliği yapıyoruz.

Contact

A question?

Contact Us
Your center in numbers
77

Stores

View More
24

Restaurants

View More
2008

Mall Creation

İYİLİK İÇİN HAREKETE GEÇ

İyilik İçin Harekete Geç, Tekira AVM’nin de dahil olup katkıda bulunduğu iddialı kurumsal sosyal sorumluluk (CSR) programıdır.

Tekira AVM; gezegene, yerel topluluklara ve insanlara olan bağlılığı ve katkısı Avrupa'da ve Türkiye’de her gün gerçekleştirilen faaliyet ve girişimlerde açıkça görülen Klépierre Group'un bir parçasıdır.
Tüm bu faaliyetler meyvelerini vermiş olup, teknik iyileştirmeler ile dayanışma girişimlerinde de görünür hale gelmiştir.
2019 yılı itibarıyla Klépierre Group’un alışveriş merkezlerinden bazı gelişmeler:

· 2013'ten bu yana ortak alanlardaki enerji tüketiminde %29 azalma görüldü.
· Ortak alanlarda kullanılan elektriğin %93'ü yenilenebilir kaynaklardan sağlanıyor.
· Atıkların %93'ü yeniden kullanılıyor.

Tekira AVM sağladığı katkılarla bu başarılı performansın bir parçası! 

Connect with us via Social Medias

Facebook

Click Here

Instagram

Click Here

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinin